Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha felvettem a...

Mi történik ha felvettem a kurzust, de egy vizsgára sem jelentkezem fel ebben a félévben?

Figyelt kérdés
Első félévben 1 alkalommal mentem el vizsgázni, ami nem sikerült. Most a következő félévben vizsgakurzusként felvettem újra a tárgyat. De nem fogom tudni teljesíteni. Egy alkalommal sem jelentkeztem fel vizsgára.Következő félévben attól még fel tudom újra venni?

2015. jún. 14. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányi és vizsgaszabályzat gondolom SZTE-n is van, szerintem pörgesd át. Csomó hasznos dolog van benne, amivel nem árt tisztábsn lenni... bár igy latatlanba azt mondom, 3szor biztos fel lehet venni egy targyat, persze kitudja
2015. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt találtam róla, hogy 3-szor lehet felvenni a tárgyat, de ha valaki már 6-szor volt belőle vizsgázni az nem veheti fel újra.
2015. jún. 14. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Normál kurzus 3x, spec 2x és vizsgakurzus, 3x vehetsz fel tárgyat, ha 3x-i tárgyfelvételre sem sikerül teljesíteni a tárgyat kirúgnak, ha egy tárgyból kettő aláírás megtagadásod van kirúgnak, ha 6. vizsga felvételre sem sikerül, akkor is kirúgnak a suliból. Kár volt normál kurzus után vizsgakurzusra menned, mivel így elveszett a speced és két vizsgalehetőséged, ha most felvett vizsgád nem sikerül, akkor már csak egyszer tudsz megint és ha az sem sikerül, akkor vége és kirúgnak.
2015. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!