Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar közép szóbelin mennyire...

Magyar közép szóbelin mennyire nehéz 7 pontot elérni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék magyarból megbukni... Minden érettségim 90+ lett kivéve a magyar, az csak 60. Nos, a cél, hogy átmenjek de nem áll rá az agyam a magyarra. Az irodalom nem annyira vészes, de nyelvtanból semmit sem tudok megtanulni. Most olvasgatom a nyelvtan tételeket de semmi erőm. Kedden érettségi.

2015. jún. 14. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam én is, és nem nagyon tanultam őket(felesleges információkat nem is tudok tanulni, nem engedi az agyam).

Elmakogtam pár dolgot amit kinéztem a könyvből, meg kitaláltam pár hülyeséget ott helyben irodalomból.

Szerencsém volt, mert jófej volt a tanárunk, így nyelvtanból nem szívatott, kérdezett valamit amit a többi tanár lesúgott, majd mondta, hogy jól van, menjél. a végén megadta a 7 pontot


Bár az élethez szerencse is kell, így ebben ne bíz

2015. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyelvtan, és az irodalom együtt számít. Ha az irodalmat jól elmondtad, akkor a nyelvtant akár vissza is adhatod azzal, hogy nem tudsz semmit. A kettőből együtt kell a 12%, nem az irodalomból, és nyelvtanból külön.
2016. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőből van minimum. Olyan nincs, hogy max pontos irodalom, 0 pontos nyelvtan és átengednek a fele ponttal
2016. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, egy vizsgarésznek minősül, egyben is pontozzák, a pontozási értékhatárok is az egészre vonatkoztatva vannak megadva...
2016. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt hittem és csak a magyart néztem át, aztán szóbelin kiderült, hogy valamit nyelvtanból is el kéne érnem, hogy megadja a minimum pontot
2016. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!