Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az a bajom, hogy egyszer vagy...

Az a bajom, hogy egyszer vagy visszahúzódó beszélni képtelen ember vagyok vagy ennek a szöges ellentéte, amikor átesek a ló túlsó oldalára és bohóckodom mindenkivel és beszélem a hülyeséget. Hogy tudnám elérni a közép utat?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy ezekkel a viselkedésekkel barátságot tudtam kialakítani, de sajnos párkapcsolatot nem, és szeretném elérni a középutat. Vagy sajnáltatom magam mindenkinek állandóan a negatív érzelmeimmel vagy játszom a hülyét.
2012. okt. 23. 11:18
 1/8 anonim válasza:

én is így vagyok, és alkohol hatására átlendülök arra az oldalra amit írtál.

Lányokkal meg az a gondom ha nem viselkedik velem kedvesen nem mutat érdeklődést felém én nem tudok elkezdeni csak úgy közvetlenül beszélgetni.

Szórakozó helyen is odamegyek csajhoz és kb a semmiről nem tudok beszélni vele.

2012. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az a vicc, hogy semmit se iszok, és nem is fogok, mert nem szeretem. Anélkül csinálom ezeket.
2012. okt. 24. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
A sajnáltatás az nagyon rossz, azt hagyd el. Viszont a többi, az OK, nem baj hogy ilyen is, olyan is vagy. Majd idővel kialakul a tempód, de nincs az megírva, hogy nem változhat a hangulatod, hiszen a napok sem egyformák, meg az évszakok sem.
2012. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, nekem is problémám volt ezzel, de idővel meg lehet tanulni kezelni. Eleinte nagyon kell figyelni, hogy a megfelelő helyzethez megfelelő legyen a hangulatod, de meg lehet tanulni, mikor hogy tanácsosabb viselkedni. egyébként nem baj, ha az ember vidám is tud lenni, meg komoly is, csak meg kell tanulni jókor jó hangulatban lenni!
2012. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dettó ilyen vagyok mint te, Kérdező, csak nekem fordítva van: férjet tudtam szerezni, barátokat nem :(
2012. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azt mondják, a depresszió tünete az ingadozó hangulat.
2012. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maradj a "túlsó oldalon", legalábbis egy jó ideig. Aztán majd lassan kinövi magát a helyzet.
2012. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!