Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kéne hozzáfogni?

Hogy kéne hozzáfogni?

Figyelt kérdés

Jövőre ha minden jól megy Bme közlekkaros leszek :)

Az a kérdésem lenne,hogy hogy lehet a legegyszerűbben egy olyan társat találni aki a szaktársam lesz és egy albérletben tudunk lenni ?

Szerintem jo lenne,hogy valaki olyannal lakok együtt aki oda jár ahova én.


Gólyatáborra gondoltam,de az elégge augusztus közepe vége felé van addigra jó lenne már ha lenne.


Előre is köszi a rendes válaszokat :)



2015. jún. 14. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Facebookon nagyon könnyen terjednek az ilyen jellegű dolgok is, elég, ha kiírod saját állapotnak és megkéred az ismerőseidet, hogy osszák meg/továbbítsák, ezen kívül felkereshetsz bme-s és egyéb, konkrétan a karhoz kapcsolódó csoportokat, oldalakat is, ahova szintén kiírhatod ezt. De rengeteg albérlet keres-kínál csoport van facebookon, amikbe szintén beírhatsz, biztosan találsz valakit.

Egyébként szerintem az is előnyös lehet, ha olyannal laksz együtt, aki mást tanul, mert sokféle embert megismerhetsz általa más területekről, más gondolkodásmódot stb.

2015. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!