Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógyszerészetire készülők!...

Gyógyszerészetire készülők! Szerintetek emelkedni fog a ponthatár 400 pont fölé?

Figyelt kérdés

Vagy marad 400? Mert visszamenőleg elég kevésszer volt 400 pont fölött a ponthatár, sőt még közelében is ritkán volt. Emeltetek hogy sikerült?

Annyira parázok, 401 pontom lesz, de még a közép szóbelik hátra vannak, így kerek 400 lehet valószínűleg, ha már csak 1%-ot is rontok a szóbelik bármelyikén...



2015. jún. 15. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg akkor marad 400 alatt, 10 pontot szoktak maximum rászámítani, ha jól látom, azzal pont 401..:)


A közép szóbeliknél akkor menj a javításért, van még egy-két napod felkészülni.

2015. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem marad 400 (én ezalatt Szegedre gondolok).

Én is gyógyszerészetire jelentkeztem, és nézegettem az előző évi ponthatárokat. Amióta két emelt szintű érettségi kötelező, a ponthatár még csak meg sem közelítette a 400-at. Jó pár éve amikor elég volt egy tantárgyból emelt szintet tenni, csak akkor volt 400 fölött. Ezért is gondolom, hogy idén sem lesz több 400-nál, hiszen mind jól tudjuk, hogy az idei kémia elég gyatrán sikerült a többségnek.

2015. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

,,Örülök", hogy mások is így látják, mert akárhányszor feljövök ide, mindenki a 90%-os érettségijével villog (ami persze lehet nem is igaz), viszont a közvéleményben meg más van.



utolsó: én is Szegedre jelentkeztem első helyen, majd ha megvan a ponthúzás, dobjunk egymásra egy üzenetet, hátha évfolyamtársak leszünk. :)

2015. jún. 16. 06:15
 4/6 anonim ***** válasza:

nem tudom miért olyan lehetetlen elhinni, hogy van akinek 90% feletti érettségije lett.ez egy anonim oldal, semmi értelme másnak kiadni magad.

egyébként tényleg rosszul sikerültek a kémiák, szerintem van esélyed, de úgy menj oda a szóbelire, hogy max pont legyen a cél. tudom, hogy csak az érettségi átlagban szerepel, szóval pár pontot lehet rajta alakítani. de ha azon múlna utólag nagyon bosszantana, hogy nem tetted oda magad a legvégén.

2015. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Még Pesten is alacsonyabb volt eddig, úgyhogy remélem nem nagyon emelkedik idén (mármint még a 400-on túl, hiszen az is emelkedés)... Én Pestre jelentkeztem, de 420 körül lesz a pontom maximum, remélem elég lesz.
2015. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 termoxi ***** válasza:
Bár én nem készülök oda (gytk-s vagyok) de sztem nem fog emelkedni, marad 400
2015. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!