Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok egy 375 pont...

Mit gondoltok egy 375 pont elég a BME nemzetközi gazdálkodás (ANK) szakra (bejutás)?

Figyelt kérdés
Bent maradni ilyen teljesítménnyel nyilván nehéz lesz, de azért sokat tanulok majd nyáron matekot. A kérdés az, hogy bejutásra elég-e? Tavaly 320 volt a ponthatár, idén mennyire változhat ez?

2015. jún. 15. 20:54
 1/4 savanyújóska ***** válasza:
55 pontot nem fog emelkedni, megnyugodhatsz.:)
2015. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bőven elég, 330-nál több nem lesz
2015. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyit tényleg nem fog emelkedni, nyugi:)


Viszont ha a matek nehezebben megy, akkor számíts rá, hogy van 0.zh a BME-n matekból.

[link]

Ha nem mész át, fel kell venned egy kiegészítő tárgyat. Ez nem feltétlenül baj, mert megtanítják az alapokat legalább, csak azért mondom, hogy ne érjen meglepetésként.:)

2015. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, érettségin a matekra semmit nem készültem mert azt hittem menni fog, de 70% lett (közép) voltam egy évig emelten, ott azért a dogáknál szenvedtem bár tanulni ott sem tanulta, ezen változtatni biztosan fogok! Köszönöm még egyszer a válaszokat!
2015. jún. 15. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!