Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Alapképzésnél mi különbség...

Alapképzésnél mi különbség van jeles és kitűnő oklevél között?

Figyelt kérdés
Bem találtam erről egyértelmű infót. Láttam, hogy valahol, ha felvételizek megint alapképzésbe a sima jeles 380 pont, a kitűnő 400 pont. De különben van különbség? Nekem nyilván nagyon jól esik, de úgy tűnik, hogy ez alapképzésben egy "standard" értékelés... Ill. nem tudom... A tanulmányi és vizsgaszabályzatunkban írnak róla, de nem tudom megnyitni, mert az új honlapról eltűnt...
2015. jún. 16. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A diploma jegye több jegyből áll össze. Lehet rá ötöst kapni úgy, hogy nem mindegyik részeredmény ötös, meg úgy is, hogy mindegyik részeredmény ötös. Remélem érthető a különbség.
2015. jún. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kitűnő az, amikor minden jegye jeles vlkinek

A jeles meg amikor pár négyes is becsúszott

2015. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben előkerült a TVSz-ünk is, meg kicsit gugliztam is. Igazából semmi. :) Mármint persze, a jegyek, de semmi különös. Munkahelyen néha kérhetik, de nem feltétel, meg jól hangzik egy szakmai felvételi elbeszélgetésen, de kb. ennyi. :D Meg persze nekem öröm. :) Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 19. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!