Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a különbség az okleveles...

Mi a különbség az okleveles műköröm építő tanfolyamok és azok között ami OKJ-s bizonyítványt is ad?

Figyelt kérdés
Mind a két tanfolyamon ugyan azt tanítják csak az egyik olcsóbb. Lehet, hogy csak az OKJ-t adó tanfolyammal lehet vállalkozóit kiváltani a másikkal pedig nem? Mitől jobb az egyik a másiknál?

2013. aug. 6. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen , csak OKJ-s bizivel tudsz vállalkozóit kiváltani, az oklevelssel csak alkalmazott lehetsz..
2013. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. aug. 6. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én oklevelest tanultam. Azon sokkal kevesebb dolgot tanítanak meg. Műkörmös mellett tanultam, nekem csak papír kellett róla ezért jó volt, hogy ez sokkal olcsóbb. 5 nap alatt lezavarták a tanfolyamot. 1nap volt az elmélet. 1nap a műköröm felhelyezése és leszedés, formák, reszelés stb.. 1nap a porcelán. 1nap a zselé. és az utolsó napon volt a díszítés meg a gél-lakk. Ez úgy mond csak egy gyors talpaló.. És csak arra jó hogyha otthon akarsz dolgozni akkor ne barmold szét más vagy éppen a saját kezed..
2013. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó: tudsz linket dobni arról a helyről ahova jártál? :D


am igen az okleveles általában csak műköröm :D a komplett OKJ-shoz hozzátartozik a kéz és lábápolás is, meg mindent sokkal részletesebb tanulsz...de az ára is 4szer annyi...:S attól függ h milyen terveid vannak vele :D

2013. szept. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!