Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF-Külker Nemzetközi gazdálko...

BGF-Külker Nemzetközi gazdálkodásra megyek szeptemberben, de 3-as lett a matek érettségim. Tudnátok ajánlani feladatokat, könyveket, oldalakat, ahol kicsit fel tudnék készülni a matekra a nyáron?

Figyelt kérdés
Sajnos nem ilyenre számítottam és tudom, hogy nagyon nehéz a matek. Szeretnék kicsit felkészülni rá, hogy ne érjen váratlanul, még ha annyira nem is vagyok otthon benne :D Sajnos nem leszek itthon egész nyáron, szóval tanárhoz nem tudok járni. Tudtok valami jó oldalt, könyvet, bármit, ami hasznos lehet? Előre is köszönöm!

2015. jún. 17. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetemen az ilyen feladatok max beugrón vannak. Középszintű 3-mas matekkal nem lesz könnyű.


Egyetemen analízis lesz:


[link]

2015. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Brain Storming ***** válasza:
Ha az érettségi feladatoknál vannak gondok, akkor természetesen azokon kell elkezdeni a gyakorlás, pl. erről az oldalról: [link]
2015. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
87%
Sajnos nekem is 3-mas lett a matek, én is jobbat reméltem, igazából figyelmetlenség miatt nem lett meg a 4-es... Én is BGF-KKK Nemzetközi gazdálkodásra megyek :) szerintem ha figyelünk az előadásokon és otthon is ezerrel tanuljuk a matekot, menni fog, ne aggódj. Csak akarat és hozzáállás kérdése. :)
2015. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is 3-as lett a matekom. És gondolkozok erősen ugyanitt,ugyanezen a szakon:) Ha ezt választanám, én is az érettségiket nézném át újra és újra..de ha utánanézel hogy pontosan melyik részek kellenek, pl függvényeket nem árt - szerintem is menni fog majd, legalább a kettes ;)


De.. ti nem féltek hogy nagyon száraz lesz a szak??!

Engem pl vonz a turizmus, érdekesebb a tárgyak is, de hát az elhelyezkedés vele..:S

2015. jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia! Én most végeztem az első évvel a BGF KKK-n Nemzetközi gazdálkodás szakon, és csak annyit tudok tanácsolni, hogy teljesen fölösleges rágörcsölni. :) Én is 3-mas matek érettségit írtam, a fősuli elején a szintfelmérő tesztem se sikerült, mégis 5-össel zártam az első félévet, a másodikat pedig 4-essel. :)
2015. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!