Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok történt valami vicces...

Nálatok történt valami vicces szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés
Mert nálunk a tanárok közömbösek voltak( még a hibák iránt is),gyorsan le akarták zavarni, nem lesz maradandó élmény. Ti nálatok volt valami emlékezetes,vicces amit sosem fogtok elfelejteni? :)
2015. jún. 17. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy megmondták a tételek sorrendjét :D
2015. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Mikszáth - Barbárokat húzott egy csávó akivel együtt voltam irodalomból és tolt egy ilyet a végén, hogy a bíró kifakadt, hogy mi folyik itt gyöngyösön

az irodalomtanárt kivéve halkan majdnem mindenki meghalt a teremben

2015. jún. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%

Van egy osztálytársam, aki rendkívül tehetséges színész, fel is lépett az iskolánk tehetségkutató estjén, ami hatalmas sikert aratott. És miután befejezte a (tökéletes) magyar feleltét, megkérte a magyartanárunk, hogy játsszon el egy részletet a Fösvényből, amivel azon az esten is kiállt. Először mindenki azt hitte, hogy visszautasítja a felkérést.... de nem. Eljátszott belőle egy 4-5 perces részletet. Teljes átéléssel adta elő, abszolút átszellemült. Természetesen mindenki - beleértve az elnököt is - szakadt a röhögéstől. Én azt hittem, hogy ott fogok meghalni a röhögéstől, de persze próbáltam visszafogni magam, mert hát csak egy szóbeli érettségin vagyunk. Szóval ez egy kicsit oldotta a hangulatot, ami nem is volt baj, főleg hogy utána én következtem.


Ui: szerintem az én sztorim viszi a pálmát. :P :DDD

2015. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Ajjaj.


Osztálytárs épp töriből szóbelizett, mikor elhangzott az alábbi párbeszéd:

- Tanár: És milyen ipar indult fejlődésnek?

- Diák: *cirip cirip*

- Tanár suttogva: Vegyipar!

- Diák: Textilipar.

- Tanár: Így van, a vegyipar!


A másik poént én sütöttem el informatika szóbelin:

- Tanár: Szépen elmutogattad, hogy hogyan működnek a dolgok egérrel. De mi történne, ha nem lenne egered a géphez, de mégis használni szeretnéd?

- Én: Vennék egy egeret.


A helyes válasz ugyebár az lett volna, hogy billentyűkombinációk segítségével tudnám használni a gépet.

2015. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
hát nálunk csak annyi, hogy kihúztam a töri tételt, elmentem az atlszért, leültem a helyemre, kinyitottam, mert persze a dualizmus koráról nem sok maradt meg. nézem már ilyen 5 perce, kezd gyanús lenni, de nézem tovább aztán amikor az alföld hőtérképéhez értem jutott el az agyamig, hogy legalább 5 perce a földrajz atlaszt bámulom... :D aztán visszamentem kicserélni persze jól kiröhögött mindenki
2015. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem meganáloztak, de átmentem.
2015. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a vizsgaelnök alatt összeszakadt a szék:'D
2015. jún. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!