Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap érettségi előtt még...

Holnap érettségi előtt még átolvassak mindent egyszer?

Figyelt kérdés

Minden tantárgy tételének kb a 3/4-ét tudom, most ismételgetek de úgy érzem hogy amit eddig tudtam az folyamatosan tovaszáll.

Csak kiváló feleletekkel tudnék jobb jegyet kapni, amiről őszintén szólva letettem, mert csak pár tétel van amit tudok és értek is.

Holnap 9-kor indulok, reggel még van kb. 3 órám erre.

Szerintetek ma olvassak még sokat, vagy pihenjek és holnap is szakítsak rá időt?



2015. jún. 16. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor jön jól a szövegkiemelő, mert akkor most már csak átfuttatom a szemem a kiemelt szavakon és ennyi.
2015. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, jó, ha friss emlékeid vannak a dokgokról. Imádkozz, hogy szerencséd legyen, én az egyik tárgyból csak 3 tételt néztem át, és pont belehúztam. :D

De még rengeteg időd van, érdemes mindenről legalább egy kicsit tudnod.

2015. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
felesleges mindet átolvasni..elég azt az 1/4-ét amit nem tudsz csak..
2015. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a pár tétel nem hiába maradt ki. Sok tanulnivalót hagytam a végére, az a pár tétel ami kimaradt számomra értelmetlen tömör stb.. osztálytársak által kidolgozott. (nem, nem kéregettem el, évközben mindenkinek ki kellett egyet dolgozni és "leellenőrzés" után bedobta a közösbe).

Holnap azt a 3, inkább 2,5 órát átolvasással fogom tölteni, remélem a szerencse is mellém áll. Köszi a válaszokat szép estét!

2015. jún. 16. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, ez még általános 8.-ban történt, de évvégi irodalom szóbelire egyetlen tételt tanultam meg a 20-ból, és pont előttem tette ki az összeset a tancibácsi, és kihúztam :D Csak az a baj, hogy szerintem akkor elhasználtam egész életem összes szerencséjét :D


Én jövőhéten megyek, minden tételt átnézek, hogy legyen róluk fogalmam, de sajna nem tudom úgy megtanulni őket, mint eddig órákra, hogy visszamondtam a szövegeket sorról sorra (minden leckét kidolgoztam az évek alatt, így könnyen megragadtak). De ennyi oldalt képtelen vagyok ilyen gördülékenyre megtanulni, így hát rettegek már most, és felkészülök a legrosszabbra :D

2015. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!