Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki mesélne a Miskolci...

Valaki mesélne a Miskolci Egyetem gépészmérnöki karáról?

Figyelt kérdés

Igazából egy 11.-es(már 12.) kitűnő tanuló vagyok.Érdekel a gépészet,mivel van rálátásom a dolgokra.Van itthon egy viszonylag nagy műhely,besegítek apám vállalkozásába.

Azért céloznám meg Miskolcot mert tetszik az Egyetemváros,azt olvastam.hogy a 2. legjobb gépészmérnöki képzést adja magyarországon,és hagyománya van ott a gépész képzésnek.Budapesti Műszaki Egyetemre azért nem akarok menni,mert félek hogy nem tudnám befezejezni,az lett volna az elsődleges cél,de sikerült eltántorítani.(Család,barátok meg a sok rémsztori)



2015. jún. 18. 00:58
 1/3 A kérdező kommentje:
*Magyarországon bocsi ez szúrta a szemem.A többi helyesírási hibát nem javítanám most ki.Pöppet késő van már.
2015. jún. 18. 01:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Bolognai rendszer van (ami azt jelenti, hogy x kreditet kell természettudományos alapismeretekből z-t szakmai tárgyból y-t gazdasági ismeretekből...), szerintem semmivel sem rosszabb semelyik képzés az országban.


Miskolcon olcsóbb a koli és az albi, viszont diákmelót nehezebb szerezni, mint Pesten. (meg gyakornoki lehetőséget is)

Nem is tudom van-e olyan gépészmérnök szak amivel ne lehetne elhelyezkedni. Még a dunaújvárosi fősuli szakáról is szoktak versenyekre járni. (meg nyerni is)

2015. jún. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

".Budapesti Műszaki Egyetemre azért nem akarok menni,mert félek hogy nem tudnám befezejezni"


Nyugi, ha a BME-t nem tudod elvegezni, akkor Miskolcrol is repulsz.


Ha jo tanulo vagy, akkor nem ertem mti gorcsolsz a BME-n, ha oda akarsz menni akkor menj oda. Amugy Miskolc is jo, gyakorlati jelentosege nemigen van hol vegzel a ketto kozul.

2015. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!