Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középszintű szóbeliken a...

A középszintű szóbeliken a szóbelire adható max pontszámnak hány százalékát kell elérni hogy meglegyen (a szóbeli)?

Figyelt kérdés
Egyátalán nem az átcsúszás a célom, az írásbelijeim is jók lettek, szimplán kíváncsi vagyok.

2015. jún. 18. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

41.§: [link]


(((> „Egyátalán nem az átcsúszás a célom, az írásbelijeim is jók lettek, szimplán kíváncsi vagyok.”

Egyáltalán nem a megbántásod a célom, de ezt már ezerszer belinkeltük és elmagyaráztuk itt, te meg szimplán… Hagyjuk.)))

2015. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én kerestem és többfélét is találtam (asszem 10 százalék egyébként csak biztos akartam lenni).

Igen, azért kell mert ki akartam számolni, hogy a legrosszabb esetben hány pontom lenne úgy hogy nem duplázok(duplázással 400 fölött van).

Mellesleg ez az oldal arra van hogy az emberek segítsenek egymásnak.

Köszi

2015. jún. 18. 20:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg köszi nehogy félreértsd :)
2015. jún. 18. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!