Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha mégsem szeretnék most...

Ha mégsem szeretnék most egyetemre járni, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Rosszul sikerült az érettségim, így arra a szakra, amire jelentkeztem maximum költségtérítésesre vennének fel, azóta pedig kitaláltam egy jobb opciót. Egy másik szakra szívesebben járnék, államilag támogatottra fel is vennének, viszont még érettségim nincs infóból. Úgyhogy jövő ilyenkor letennék egy infó érettségit, és újra jelentkeznék egyetemre, akkor már arra a szakra. De a mostani jelentkezésemmel akkor mit csináljak? Ne töltsem fel az érettségit és akkor automatikusan törölnek a rendszerből?

2015. jún. 18. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd úgy, érvénytelen lesz. Na meg ha fel is vesznek költségtérítésesre, nem történik semmi, ha nem iratkozol be. :)
2015. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szatam9a válasza:
0%
ez engem is érdekelne.
2015. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem iratkozol be és kész. Többen is eljátszották ezt akkor, amikor nekünk volt a beiratkozás. Zárójelben jegyzem meg, hogy nekik volt egyedül eszük, megbántuk, hogy nem követtük őket (Pannon Egyetem)
2015. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek legyen benned annyi, hogy érvényteleníted minél hamarabb. Lehet, hogy megfosztasz egy embert az álmától... :)
2015. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!