Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hová adtad be és szerinted...

Hová adtad be és szerinted fel fognak-e venni? (egyetem/főiskola)

Figyelt kérdés
Illetve ha nem vennének fel, mennél-e fizetősre?

2015. jún. 21. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
PPKE-mérnökinfo ANA-ra jelentkeztem és szerintem felvesznek mivel 50-el több pontom van mint tavaly kellett. Ha meg nem vesznek fel akkor marad az ELTE-IK oda tuti bekerülök.
2015. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első helyen Debreceni Egyetem TTK biológia. Lehet most sokan hülyesének néznek de remélem nem vesznek fel...
2015. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
DE TTK biomérnök - 37 ponttal több van mint tavaly, remélem felvesznek. fizetősre nem mennék , nem is adtam be oda.
2015. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pázmány pszichológia pár ponttal van több mint a tavalyi,remélem sikerül ha nem marad a gazdálkodás menedzsment. De sorrenden még lehet módosítok. Ti amúgy biztosak vagytok a dolgotokban,arra gondolok,hogy jól átgondoltátok hova mentek és jó lesz-e az nektek,illik-e hozzátok??
2015. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a legtöbben nem tudják mit akarnak dolgozni/tanulni. Ezt bizonyítja az is h fizetős helyett inkább egy teljesen más szakot választanak.

Pedig a fizetős sem drága meg van diákhitel is, illetve utána vissza lehet menni államira.

2015. jún. 22. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen biológia. Biztos, hogy felvesznek. :)
2015. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy átvesznek államira, erre nem lehet alapozni.

én már inkább próbálnám újra a a felvételit jövőre, mint hogy több milliós diákhitel tartozással indítsam a jövőmet.

nem mindenki ír be teljesen eltérő szakot a következő helyre.

pl én biomérnök után vegyészmérnököt írtam be. kb 10 pont eltérés van a kettő között.

2015. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt is számold bele, hogy 1 évvel később kezdesz el dolgozni és arra sincs garancia h jövőre felvesznek.
2015. jún. 23. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!