Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudományegyetem, vagy...

Szegedi Tudományegyetem, vagy Debreceni egyetem? Szeged, vagy Debrecen? Hol a jobb a diákélet? Milyenek a bulik, ki hova jár bulizni? Milyen discok vannak?

Figyelt kérdés
Agráregyetemre készülök, kíváncsi lennék melyik város lenne a jobb. Szeged vs. Debrecen, légyszi mindent írjatok le, ami eszetekbe jut! Bulik? Csajok? Pasik? Suli? Tanárok? Koleszok? Albérleti árak? Köszi!

2015. jún. 15. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a témában ez az ezredik ilyen kérdés.

Az tudna csak igazán jó választ adni, aki mindkét egyetemet próbálta már. Ilyen kevés van, s ha van is: amelyikről el kellett jönnie, arról soha sem fog jót írni.

Mindenki a sajátját dicséri, és a végeredmény attól függ, hogy honnan van több hozzászóló.

Menj el mindkét városba, és nézz alaposan szét!

Én nem bíznék vadidegenek véleményében...

2015. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Én debreceni vagyok, igaz nem egyetemista, de biztosíthatlak arról, hogy Szeged ezerszer jobb. többször is jártam már ott, a város gyönyörűen rendbe van rakva, városszerkezetéből adódóan is jobb a közlekedés, logikus minden és fel van újítva rengeteg minden.

Azt nem tudom, hogy a debreceni agrár jobb lenne-e mint a szegedi, viszont élhetőség szempontjából én Szegedre szavaznék.

Hova valósi vagy amúgy?

2015. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
2015. júl. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!