Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén felvételizők (felsőoktatá...

Idén felvételizők (felsőoktatás)! Nektek is küldött az Oktatási Hivatal hiánypótlási felszólítást?

Figyelt kérdés
Azt írták, hogy a középiskolai bizonyítványt nem töltöttem fel és 8 napom van pótolni. Miért küldtek ilyen levelet? Hivatalosan az érettségi időszak június 26-ig tart, nekünk pl. csak holnap kezdődnek a középszintű szóbelik, s csak csütörtökön, a végén kapjuk meg mind az érettségi, mind a középiskolai bizonyítványt. Egyébként is, azt hittem, hogy a pótlási határidő július 9., de ez a 8 napos határidő nem azt a dátumot jelenti.
2015. jún. 22. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kaptam, és én sem érettségiztem még.
2015. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, sok mindenkinek küldtek -nekem is többek között-. Július 9-ig kell mindenképpen feltölteni. A szóbeli érettségik már nem egységes időpontban vannak - van ahol már lezajlott, de nekünk pl. majd csak holnap lesz vége-. Nem lesz semmi baj.
2015. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ez a felvételi rendszer olyan csodás. Bármilyen felvételi oldalt nyit meg az ember 5x írják hogy július 9. Majd küldenek egy ilyen levelet, ami nem épp azt jelöli, nehogy szegény paraszt nyugodtan intézze az utolsó teendőit. :D


Ettől valószínű hogy 9.-e teljesen elég lesz. Ja nekem is jött és MSC.

2015. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is küldtek. :P
2015. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mire jó ez
2018. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!