Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinuson az emberi erőforr...

A Corvinuson az emberi erőforrások szak közép matekkal mennyire menne?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok érettésigzni, kilencedikben is és tizedikben is 4,4 körül voltam matekból, idén 4,6. Alapvetően értem az anyagot, inkább a figyelmetlenségen múlik mindig a jobb jegy. Amúgy pedig töri faktos vagyok.

Szerintetek volna ennek így értelme nekivágni egy ilyen szaknak, vagy ide inkább emelt matekosok mennek?



2015. jún. 22. 22:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Milyen munkalehetőségek vannak így? Mármint mennyire lehet elhelyezkedni így? Fizetés? Esetleg külföldi karrier építése lehetséges?
2015. jún. 22. 22:10
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen ott a matek. Idén érettségiztem, és a BCE- emberi erőforrások szakra jelentkeztem első helyen. 468 pontom van, így felvesznek :) Középszinten érettségiztem, 95% lett, úgyhogy remélem menni fog.

Nem hiszem, hogy mindenki emelt szintű matekkal megy, szerintem ez ne tartson vissza. Legfeljebb az elején lesz nehezebb, de ha bejársz órára és eleget gyakorolsz, biztosan menni fog. Szóval ha ez érdekel, szerintem ne félj tőle :)

2015. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!