Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik az erősebb és jobb...

Melyik az erősebb és jobb középiskola? A Hunfalvy vagy az Apáczai Csere János?

Figyelt kérdés
Még nem dőlt el 100%-osan, hogy az egészségügyben szeretnék elhelyezkedni. Inkább egy erős gimnáziumot választanék, ahonnan majd tovább mehetek és így lesz még egy kis időm gondolkodni a továbbiakon. A Hunfalvyról rengetek jót hallottam, többen is ott tanulnak/tanultak az ismeretségi körömön belül. Az Apáczairól az egyik tanárom mesélt. Nem vagyok benne biztos, hogy oda szeretnék menni, inkább egy gimnáziumba. Szerintetek? Melyik lenne a jobb döntés? :)

2015. jún. 23. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez attól függ. Ha az egészségügyben szeretnél dolgozni, akkor inkább gimnáziumot válassz, mondjuk egy biosz-kémia szakot. :) Mivel szakközépiskolában ez néhány tantárgy rovására megy. A két éves kémia anyagot is egy év alatt darálják le és azért nézzük meg, 36 órája van egy héten az elsősöknek. Abból hat közgazdaság. Akkor vonjuk le még az 5 testnevelést. 25 óra marad a többire. Egy általános gimnáziumban pedig kb 30 van erre.


Én pedig marketinggel szeretnék később foglalkozni, vagy valamilyen médiai területtel, így én inkább a Hunfalvy felé hajlottam, szerencsére könnyen fel is vettek. :)


Mindenesetre neked sok sikert!

2015. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!