Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 4,7-es átlaggal...

Szerintetek 4,7-es átlaggal van esélyem bejutni a Karinthy Frigyes gimnáziumba?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az előző években mennyi kellett és akkor kapsz viszonyítási alapot.
2015. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, de nagyon jó felvételit kell írnod!! :)
2015. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Angol kéttan, német kéttan, vagy emelt angol tagozatra szeretnêl menni? Angol kéttan kb 174 pont, német 165 körül, az emelt angol egy kicsit kevesebb, azt nem tudom. Ezek ponthatárok kb.
2015. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van esélyed...

Én 4. legjobbként jutottam be 4,7-es átlaggal a német kéttanba. Az angol kéttanba is bejutottam volna (oda nem akartam menni).

De tudd!!! Az átlag (hozott pont) számít a legkevésbé. Az írásbeli eredmény számít a legjobban, utána a szóbeli és végül a hozott pontok. Tehát neki lehet állni a - főleg matekra - készülni.

2015. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Thalia2000: Köszönöm szépen, most egy kicsit megnyugtattál, mert (már most) nagyon izgulok a felvételi miatt, és nagyon szeretnék bejutni a Karinthyba.
2015. júl. 16. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Inkább töltsd le az internetről az előző évek felvételi tesztjeit, töltsd ki mindet, a megoldókulcs alapján ellenőrizd magadat. Ha a matek és magyar is 40 ponton felül van (és a szóbeli is hasonlóan sikerül, akkor már nagy esélyed van. És írd be mind a három tagozatot.
2015. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2015. júl. 17. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!