Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia! Pázmány vagy...

Pszichológia! Pázmány vagy Károli?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne a két egyetemmel kapcsolatban.:) A pontjaim meglesznek,igazából a sorrendmódosításon gondolkodom, a Károli van első helyen, másodikon a Pázmány, de lehet, hogy tanácsosabb lenne felcserélni. A közösség és programok szempontjából is érdekel a dolog, szóval ha valamelyik egyetemre jártok a kettő közül főleg bölcsészkaron, ne kíméljetek a részletes beszámolóktól!:)


Kíméljetek a büfészakos véleményektől, egyrészt, mert megfelelő képzettséggel (mester, PhD) a pszichológia kicsit sem az, másrészt pedig szerelmes vagyok a szakba és egyébként is esélytelen már, hogy mást válasszak. :)

Előre is köszi a válaszokat:)



2015. jún. 25. 03:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én azt tanácsolnám, hogy írd le pontosan, hogy mire is vagy kíváncsi a szakkal kapcsolatban. Én Pázmányos vagyok, szívesen válaszolok neked, ha írsz.


A közösségi programokról annyit, hogy nem úszkálunk bennük. Év közben természetesen vannak bulik, főzőcske, Mikulás parti (csak pszichósoknak), szakest, na meg alapjáraton a gólyatábor mellett csak a pszichósoknak van pszichológus beavató táboruk is. Ezen kívül vannak nyelvi rendezvények, nálunk "alapították" a Cortex Filmklubot ami filmnézés és azok pszichológiai elemzéséről szól, persze meghívott vendéggel. Ezen kívül ugyebár a gólyabál ami mindenhol van általában (ebben a tanévben az Európa Hajón volt). Persze vizsgaidőszakban ne számíts ilyenekre, csak a szorgalmi időszak alatt vannak programok. Gólyáknak nyáron van gólyapiknik, ahol a jövendőbeli tutoraik a létező összes kérdésre válaszolnak az egyetemmel kapcsolatban. Apropó tutorok - a tutor program keretén belül kapni fogsz egy felsőbb évest, akinek kutya kötelessége minden kérdésed megválaszolni az első éved során, tehát ha baj van, vagy nem értesz valamit, akkor ők mindig a rendelkezésedre állnak. Ha van egyéb kérdésed, írj nyugodtan.

2015. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!