Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kéttannyelvű ( olasz, német)...

Kéttannyelvű ( olasz, német) gimnáziumok Pécsen?

Figyelt kérdés

Átszeretnék menni egy másik iskolába ( tizedikes leszek ) és mindenképp Pécsen a belvárosban vagy az környékén kéne találni nekem egy sulit. A probléma az, hogy nagyon ritkán tanítanak olaszt, ugye általában német, angol,francia, de eddig olaszt tanultam a német mellet, és egy ilyen iskolát kéne találnom, mert nem fogok évet ismételni.

Kérlek segítsetek, ha tudtok ilyet írjátok le, minden segítség számít!


2015. jún. 25. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy ilyen összefüggéstelen lett, de nagyon szoros a dolog, mimnél előbb kell keresni.
2015. jún. 25. 13:52
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
OFF: A két-tannyelvű még mindig nem azt jelenti, hogy két nyelveT tanítanak, hanem azt, hogy két nyelveN folyik az oktatás. Hatalmas különbség.
2015. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy tévedtem. Esetleg válaszolni tudsz?
2015. jún. 25. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Nagy Lajosban van olasz második nyelvként és teljesen a belvárosban van.
2015. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ha átvesznek oda megyek, köszi :)
2015. jún. 26. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!