Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak innen, akik a kaposvári...

Vannak innen, akik a kaposvári Munkácsy Mihály Gimnáziumba idén érettségiztek, vagy oda járnak?

Figyelt kérdés
Leginkább a jelenleg 11.-es és idén érettségiző gyerekek kommentjét várom a suli színvonaláról, közösségéről. Persze, ha oda jársz, de nem csak 9.-10.-be, attól még szívesen olvasnám a véleményedet!

2015. jún. 25. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár jóval később írok, mint kellett volna, de talán még aktuális a kérdés.

Én a Munkácsyban végeztem 2015-ben, szóval még elég frissek az emlékeim. Közösségét tekintve nagyon jó iskola. Gyakran rendeznek különböző eseményeket, amiket élvezni szoktak a diákok. Ilyen például a hagyományosan minden évben megrendezett diákhét, ami értesüléseim szerint egyedülálló dolog Kaposváron. A tanárok nagy részével is jól ki lehet jönni, közvetlenek, viccesek. Persze, vannak nehéz esetek, de annak is van pozitívuma: az oda kerülő diákok jobban hozzászoknak az egyetem nehézségeihez. :D

Továbbtanulás szempontjából is egész jó, az osztályomból nagyon sok ember továbbtanult különböző egyetemeken, akár külföldön is.

Inkább humán tantárgyas suli. A nyelveket, magyart, történelmet elég komolyan veszik. De vannak matek-fizikás, illetve biológia-kémiás osztályok, ahol emelt szinten tanulhatják a reál tárgyakat is.

2016. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!