Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Babits Mihály Gimnáziumról...

Babits Mihály Gimnáziumról (Budapest) mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen ott a kollégium, milyen elvárások vannak tanulás szempontjából, milyenek a tanárok, diákok ... :)

2015. jún. 18. 13:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Leginkább a japán szak érdekelne és a hozzá kapcsolódó tanulmányok:D
2015. jún. 18. 14:06
 2/7 anonim ***** válasza:

A Babitsnak szerintem nincs kollégiuma. Mármint sajátja nincs. Amit a honlapon ajánlanak az más, nem tudom milyen.

A tanárok nagyon jók, egész jó a közösség. A sportfelszerelései az iskolának egész jók, illetve a programok (pl.: farsang) és a szakkörök is.

Idén vették fel japánra az egyik barátomat, max. hozott pontja volt és 79 (42 matek, 37 magyar) pontos írásbelije.

2015. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és esetleg nem tudod, hogy melyik a hozzá legközelebb lévő kollégium?:)
2015. jún. 18. 19:03
 4/7 anonim válasza:

Babitsos vagyok, az osztálytársam 20 percnyire lakik ez Újpest Központ közeli koleszban.

Elvárások... Én kicsit versenyistállónak érzem. Nem hinném, hogy úgy kéne minket sarkallni a tanulásra, hogy felírják a tábla két felére, hogy nekünk mennyivel kisebb az átlagunk a másik osztályénál. Tananyagból bőven van.

Tanárok. Többségük jó fej, de tényleg számít, hogy milyen az osztályod, mert mindegyiknek van favoritja. Vannak nagyon jó fej tanárok, meg kevésbé, de a nagy részük rendes - és többségüknek van humorérzéke!!

Diákok pedig mind nagyon rendesek, az egészben ők a legjobban ^^ Barátságosak, viccesek, a mostani 12-esek minden napra kitalálnak valami baromságot, volt aki kecskét hozott valakinek születésnapjára... Egy élvezet oda járni, sokszínűek mind~


Továbbá ha a Babits mellett döntöttél,akkor ajánlom a japánt, mert nagyon aranyos, és kedves a tanárnő!

2015. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Elottem levonek igaza van reszben, de nem versenyistallo.


A kecskes nagy volt😃😃

2015. dec. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ivaan😂😂😂 kar hogy elmentek
2016. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Babitsban spanyol nyelvet is lehet tanulni? Érdeklődnék
2016. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!