Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az OE - KVK szakára jelentkezt...

Az OE - KVK szakára jelentkeztem a szeptemberben induló képzésre, olvasom a véleményeket a BME-vel összehasonlítva és el vagyok szomorodva, tényleg ennyire rossz lenne az OE-s diploma?

Figyelt kérdés
Nos hiába de sajnos nem lett volna elegendő pontom a BME-hez igy az obudaira jelentkeztem, ( megjegyzem nekem tetszik az egyetem) viszont nagyon sok embertől olvasom hogy szidják az OE-t mint a bokrot. Kérdem én egy villamosmérnöki diplomával amit az OE-n szereztem éhen fogok dögleni mert nem kellek majd a kutyának sem ? Az Msct a BME-n szeretném megszerezni és nem itthon szeretnék elhelyezkedni. Kérlek mondjátok hogy nem elpazarolt 7 félév lesz az OE bsc-s diploma.
2015. jún. 26. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm a Kandóra jár egy másik pedig a BME-re. Mindketten nagyon szeretik az egyetemet bár a BME-s többet szidja a szopatások miatt. Természetesen ha elvégzed az OE-t illetve egy MSC-t akkor nem fogsz éhenmaradni, mivel az OE is jó egyetem főleg a NIK és KVK szakja. Nem kell bánkodni. Tanulj minél többet légy szorgalmas és pályázz TDK-ra vagy ösztöndíjakra külföldön, hogy "értékes" munkaerő legyen belőled! Sok sikert és fel a fejjel!
2015. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2015. jún. 26. 00:36
 3/4 anonim ***** válasza:
NIK és KVK teljesen rendben van, elismert diplomát ad, főleg a "Kandó" cseng eléggé jól az álláspiacon, és rendesen szopatnak is, mire elvégzed. A közgáz kara viszont a BGF, BME, Corvinus 3-as mellet nem igazán rúg labdába, persze ez nem azt jelenti, hogy rossz.
2015. jún. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2015. jún. 26. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!