Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz lenne két év halasztással...

Gáz lenne két év halasztással kezdeni az egyetemet (+ egy évvel korábban kezdtem a sulit szóval korban egy évnek számítana)?

Figyelt kérdés
Érettségi után családi problémáink voltak,és külföldre szerettem volna menni,sok lett volna,nem volt pénzünk.Aztán a B terv a tanfolyam lett volna,de arról lekéstem,és mire elintézném a papirokat egy másikhoz már elkezdődne a tanév,így még egy évet várnom kéne,és akkor lenne időm rendes egyetemre jelentkezni és kellő pénzt is beszerezni.Ez így baj lenne szerintetek?

2015. jún. 26. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted gáz ha az ember 30-40-50 évesen megy egyetemre? Na látod.
2015. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
öhm,csak 19.. max 24re befejezném :P :D
2015. jún. 26. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az volt a lényeg, csak látod, hogyha vannak olyanok, akik SOKKAL később is bevállalják, akkor nincs mit szégyellni. Sosem szégyen tanulni!
2015. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj el betanított melóra és csináld azt egész életedben amit valószínű nem is szeretsz.


Vagy menj el egyetemre, tanulj olyat amit feltehetőleg szeretsz és majd meg is tudsz éni belőle, ha jó szakot választasz akkor sokkal jobban is.


A két forgatókönyv között egy év dönt, döntsd el hogy gáz lenne e továbbtanulni :)

2015. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amúgy 23 évesen fogok kezdeni. A mi generációnknak jó esetben már 80+ felett lesz az átlagélekor, pár éven nem múlik az ég világon semmi.
2015. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen kezdtem. 27 leszek mire végzek. És még messze nem én vagyok a legidősebb. :)
2015. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!