Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon sokat veszítek azzal,...

Nagyon sokat veszítek azzal, ha nem megyek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Elég drága, és amúgy is sok gyógyszerre kellett költeni (beteg mama). először szeretem volna menni, de aztán láttam, hogy ez valószínűleg nem fog összejönni. nagyon sokat veszítettem vele?

2015. jún. 26. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sokat...én sem akartam menni először,hiszen nem voltak ismerőseim,tök egyedül meg nem akartam menni,de rábeszéltek..és totál megérte.. nem is csak a azért mert tényleg ott ismersz meg majd egy csomó embert,hanem az élmény miatt..mert amit ott kapnál azt máshol nem kapod meg...ez egy olyan dolog,ami egy életben csak egyszer adódik (persze ha nem fogsz elmenni máshova, de az már hodd el,bem lesz ugyanaz)... szóval én a helyedben megpróbálnék elmenni :)
2015. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

utolsó:

1. már lejárt a jelentkezési határidő

2. nagyon drága

3. nincs rá pénzünk

így mégis hogy mehetnék el?

2015. jún. 27. 12:45
 13/13 anonim válasza:

En is most megyek gimibe:)

Es en sem megyek golyataborba, folosleges. Te melyik suliba mesz? Ha nem szeretned leirni itt megertem. Amugy csak azert kerdem, mert szeretnem mar tudni az osztalytarsaim nevet.

2015. júl. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!