Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit veszítek, ha nem megyek...

Mit veszítek, ha nem megyek egyetemi gólyatáborba? (ELTE ÁJK)

Figyelt kérdés
Mikor a gimis gólyatábort szervezték, azt mondták, h szinte kötelező elmenni, ha az ember barátokat akar szerezni, és nem akar egyedül maradni a suliban. Elmentem, de semmire sem volt jó. Azok, akikkel később nagyon jó barátok lettünk, ott sem voltak a táborban. Csak arra volt jó az a 4 nap, h kedvükre szórakozhattak velünk az idősebbek. Megfogadtam, h többé nem megyek gólyatáborba. Idén felvettek az ELTE jogi karára, és megint hirdetik, h érdemes elmenni a gólyatáborba, mert nagyon hasznos stb. Lesz ott vmi, ami tényleg hasznos? Mert, ha csak az ivásról és bulizásról fog szólni az a négy nap, akkor nem érdekel a dolog.
2011. aug. 3. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Húszszor megkérdezték már ezt -.-" Te is tudod a választ, h igen, veszíthetsz vele elég sokat. Kimaradsz kalandokból, közös élményekből, szórakozásból, feladatokból. Inni meg nem muszáj, szerintem egy felnőtt ember el tudja már dönteni, h akar-e inni vagy sem
2011. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
én is ezen kattogok, h menjek-e?
2011. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Én most mentem gimibe,tavaly nem mentem gólyatáborba mégis vannak barátaim..vagyis olyanok akikkel beszélgetek..Pedig én nem vagyok egy társaság középpontja csaj..
2011. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Élményeket nagyon másról nem tudsz lemaradni. Hátrányt semmivel nem szenvedsz. Én több szakra is jártam egyszer elmentem gólyatáborba egyszer nem szinte csak annyi volt a különbség hogy nem tudtam mi történt ott de más nem. mindenhol voltak ismerőseim, barátaim, hosszú kapcsolataim stb stb.
2011. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az ELTE jogi karán soha nem volt jó gólyatábor, emellett ott a legdrágább, nem hagysz ki semmit se. Igazából a közösségi élet sem nagy szám, szóval teljesen mindegy.
2011. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos én nem tudom, hogy milyen az ELTE-ÁJK gólyatábora, de ez hülyeség, hogy 'kimaradsz' valamiből.. az egyetemen lesz egy csomó ember aki szintén nem volt ott gólyatáborba. Meg különben is, egy gólyatábor kb egy hetes, senki nem fog ott barátokat szerezni, max nem lesz annyi idegen arc mikor kezdődik a suli.. végülis úgysem valószínű, hogy azokkal fogsz életreszóló barátságot kötni akikkel gólyatáborban haverkodsz. Ez csak 1 hét, lesz még 3 éved, hogy megismerj mindenkit.


Amúgy meg általában ilyen ivászat megy, hát nem tudom én se lennék rá kiváncsi a helyedbe, szerintem primitív dolog. Az emberek többsége úgyis olyan részeg lesz, hogy nem is fog emlékezni mi történt, tehát ebből a szempontból lényegtelen, hogy ott vannak-e vagy nem..

2011. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

egy szintén ájk-s barátom 2 éve volt gólya, második nap hazajött mert nem bírta a vetkőzést meg az ivást... de ez emberfüggő, ő elég bezárkózó, biztos van aki élvezné.

de annyit mesélt hogy elég durva csapatjátékok meg részegedés volt :D legalábbis 2 éve.

2011. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A helyzet az, h én egy életvidám, társaságkedvelő lány vagyok, de bizonyos tekintetben konzervatív. Nem iszom, nem dohányzom, nem vagyok könnyűvérű, így az a típus sem, aki egy buliban egy este ötven fiúval jön össze. Szeretek bulizni, de nem a diszkós zenezajra. Emiatt attól tartok, h eléggé kilógnék a sorból. Már a facebookon is megy a szervezkedés, h ki mit és mennyit fog piálni a táborban. Ezért nincs túl sok kedvem menni, csak attól féltem/félek, h lesz esetleg vmi eligazítás/tájékoztató, amin érdemes részt venni.
2011. aug. 3. 21:51
 9/17 anonim ***** válasza:
hidd el nem lesz semmilyen tájékoztatás ami miatt érdemes menni.. :D olyan mint egy osztálykirándulás
2011. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
kérdező, olyan vagy mint én stílusra, két szakos vagyok az egyetemen, egyiken se voltam gólyatáborba .... nem vesztettem vele semmit, a gólyatáborok a lerészegedésről, meg a szexről szólnak, szóval.... semmiből sem maradsz ki ha nem mész. barátaid meg úgyis mások lesznek, nem ott fogsz életre szóló egyetemi barátságot kötni...
2011. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!