Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolai szakon ha nincs...

Főiskolai szakon ha nincs érettségi követelmény, (felvételi vizsgát nézik) akkor bármelyik két érettségit választhatom pontszámnak?

Figyelt kérdés

Tehát ha nekem van infóból és razból is, akkor jó ha ezt a kettőt választom, vagy legalább az egyiknek a közelező tárgyból kell lennie?


3 művészeti suli közül gondolkozom, azokon felvételi vizsgát nézik, ahol egy bizonyos ponthatárt el kell érni. Akkor számít, hogy egyáltalán hány %-os lesz az érettségim?


Nem igazán értem, és a neten sem találok hasznos infót.


Köszönöm előre is a segítséget!



2015. jún. 27. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem te választod ki, hanem azok, akik a pontodat számolják.
2015. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most még jobban megzavarodtam. xd De a választásomat csak itt fejeztem ki, hogy az lesz a 2 legjobban sikerült tárgy.
2015. jún. 27. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!