Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti elmennétek ilyen érettségi...

Ti elmennétek ilyen érettségi bankettre?

Figyelt kérdés
Egy olyan bankettre ahol nem csak a mi osztályunk lesz hanem az egész évfolyam? Nem rajongtam az osztályért sőt... Hidegen hagytak mindig is de ebben ne menjünk bele. Az iskolát se szerettem nem hogy még az egész évfolyamot. A végére a várost hagytam... azt is utáltam. Nyilván mindenki piálni fog megállás nélkül, mert már most azt beszélik de nekem ehhez nincs idegzetem.

2015. jún. 28. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért is kérdés, hogy elmenj-e egy olyan helyre ahol rosszul fogod érezni magad, rossz társaságban?
2015. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem akarsz elmenni, akkor mért tólünk kérsz hozzá engedélyt? Mindenki pontosan azt csinál, amit akar.
2015. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek?
2015. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdés, hogy ti elmennétek-e... Nem az, hogy én megyek-e.
2015. jún. 28. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék el.
2015. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ilyen helyzetben elmenne az hülye. Én se mennék el.
2015. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én elmennék.

Lehet hogy nem szereted őket, de kellenek a kapcsolatok, felnőttként jól jön

2015. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

# 7/7 ma 19:03


Valószínűleg az érzés kölcsönös. Olyan kapcsolattal meg nem sokra megy...

2015. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha van 1-2 barátnőd akkor igen.Ha tényleg nincs senki és alig vártad hogy végezz akkor ne menj.

Én is 1-2 emberrel beszélgettem most a banketten, nem volt nagy szám, nem is ittam mint a többiek.De ott voltam, ha mindenkit utáltam volna nem mentem volna

2015. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!