Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen ponthatárra lehet...

Milyen ponthatárra lehet számítani a Pannon Egyetem anglisztika szakán?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem, tavaly 269 pont volt a ponthatár, a keresztféléves jelentkezéskor pedig 310 pont. Ti hány ponttal jelentkeztetek, és szerintetek mennyi lesz a ponthatár idén?
2015. júl. 1. 11:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnéztem, a 310 pont nem a keresztféléves képzésnél volt ponthatár, hanem ez lett a központilag meghatározott határ. :)
2015. júl. 1. 11:12
 2/2 anonim válasza:
Valóban 269 volt a pont határ tavaly, de akkor 260-nál volt meghúzva a minimum ponthatár. Tehát akinek annál kevesebb pontja volt, az még fizetős képzésre sem juthatott be. Idén ez a szám 280- ra emelkedett, tehát attól függően, hányan jelölték az anglisztikát első helyen ezen az egyetemen a minimum ponthatár 280- 295 körül lesz. Az elmúlt években nem volt ez a szak túl népszerű a Pannon Egyetemen, ezért gondolom, hogy nem lesz több 295-nél. A kapacitás szám egyébként 15<30.
2015. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!