Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztatlan tanárképzéshez...

Osztatlan tanárképzéshez alkalmassági vizsgán kapott valaki bármit arról, hogy megfelelt vagy nem? Mindenkivel csak szóban közölték?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, az szte-n kaptunk papírt
2015. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az elten nem kaptam semmit, azt mondtak, h majd ok jelzik a felvinel.
2015. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Debrecenben papirt adtak !!
2015. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is az eltén voltam és nem kaptam semmit, ezért is kérdeztem, mert valahol azt olvastam, hogy fel kell tölteni, hogy megfeleltem-e. De jó, rendben, akkor az elte ha jelzi nincs semmi probléma. Köszönöm a válaszokat. :)
2015. júl. 1. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ELTÉn voltam, nem kaptam semmilyen papírt. Eduline-on olvastam, hogy fel kell tölteni, már én is kezdtem pánikolni, de ha elintézik, akkor felőlem jó így is. Kérdező, meg szabad kérdeznem, milyen szakra jelentkeztél? :-)
2015. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én direkt rákérdeztem, hogy kell-e feltöltenem felvire bármit is az alkalmasságról. Mondták, hogy nem, csak annyi kell, hogy a felvin meg legyen adva "kérelemnek" a dokumentumok között, hogy motivációs levél.

Elvileg, hogyha papír kell, akkor jelzi a felvi külön menüpontban a dokumentumoknál.

Kedves DE-re jelentkezők! Nektek ott volt a felvinél külön jelezve, hogy alkalmasságról szóló papír?

2015. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is kaptam papírt Debrecenben, de nekem sincs semmi olyan fül,ahova fel tudnám tölteni, de nem is jelzi a felvi sem, hogy fel kéne..:/ Mindenhol mást írnak ...
2015. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!