Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendőrség, nyomozó eü. Alkalma...

Rendőrség, nyomozó eü. Alkalmassági?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem hogy: ugyebár ha a rendőrséghez szeretnék csatlakozni. Oda különböző kritériumoknak kell megfelelni.


Viszont vagy egy olyan problémám hogy 1 az az egyetlen 1 darab csigolyám módosult.


Ez probléma e?

Vagy ezt hol tudnám kideríteni?

Mert eddig két dokinál voltam mindkettő mást mondott.

1. verzió: kirúgnak az eü vizsgálatnál.

2. verzió: Legrosszabb esetben 60 éves koromra kapok egy gerinc sérvet.


Teljesen "véletlen" derült ki egyébként.

Problémát nem okoz , nem fáj , 90kg-s emberrel a hátamon gond nélkül elszaladgálok ha kell.

Továbbá egész jó NBII-s szinten kézilabdáztam 5 évet.

Osztályból legjobbak között vagyok testnevelésből

Ezzel arra akartam kilyukadni hogy nem hátráltat.


Ezek alapján kiszórnának az eü. alk-on?

Vagy ennek hol tudok hivatalosan utána járni?



2015. jún. 2. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fú, szerintem sajnos nem tudsz hivatalosan utánajárni. Azon a doktoron fog múlni minden, a sebészeten, az anamnézis felvételén.

Mondd el amit ide írtál, reméljük úgy látja majd hogy ennek ellenére alkalmas vagy. Biztos rögzítik majd, de talán attól még lehetsz rendőr.

De sajnos tudd hogy tényleg sokakat kiszórnak mindenféle apróság miatt, mint pl. szívritmuszavar, mert a makkegészségeseket keresik.

De ugyanakkor most azt mondom: szerintem átengednek. Láthatóan bármekkora fizikai terhelést elbír a gerinced, nem köthetnek bele.

2015. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát szerintem ez felejtős számodra...

Egy apró lyuk a fogadon és már azért küldik az embereket haza...

De ezt csak akkor tudod meg ha megpróbálod.

Sok sikert

2015. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!