Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Ti mibe jegyzete...

Egyetemisták! Ti mibe jegyzeteltek az előadásokon? Mi a legpraktikusabb?

Figyelt kérdés

Sokan füzetbe írnak, de az én füzeteim (középsuliban) két hét után már teljesen tönkre voltak. Hallottam olyat, aki A4-es lapokra ír...ez a megoldás tetszik nekem...és akkor dossziékba rendezi a kül. tárgyakat.

Várnék még ötleteket..szeptemberben megyek egyetemre.


2015. júl. 3. 10:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó lenne az is csak én például nem tudok gyorsan gépelni...meg aki mérnökin van ott a képleteket, grafikonokat nem túl jó géppel csinálni.
2015. júl. 3. 16:06
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk, ha Te kicsapod a laptopot, úgy kihajítanak, mint a ..... Megvettem a 11,6 colos netbookot, meg a hozzá való táskát, aztán egyszer sem tudtam elővenni órán. Aki ilyet akar érdeklődje meg, hogy szoktak-e sokan géppel járni órára, különben könnyen úgy járhat, mint én.
2015. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

Mi a helyzet a táblagéppel? (pl egy iPad)

Ha tud rajta valaki vakon gépelni, mint én akkor az is jó lehet. + azt észre sem veszik.

2015. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Milyen hely az ahol nem lehet laptopon írni? :O


Jobb előadókban még hálózati csatlakozó is van hozzájuk mindenkinek, nemhogy nem engedik használni.

2015. júl. 3. 19:12
 15/15 A kérdező kommentje:
Akik A4-es lapra jegyzeteltek ti mindkét oldalára írtok, vagy csak az egyikre? :O
2015. júl. 18. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!