Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 332 pont élelmiszermérnökire?

Chok Dee kérdése:

332 pont élelmiszermérnökire?

Figyelt kérdés
SZTE-n jelöltem meg első helyen élelmiszermérnöki szakot. Tavaly 296 volt a ponthatár. Szerintetek idén elég lehet a 332?

2015. júl. 4. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos. Bár nem tudom mire fogsz menni ilyen diplomával. BCE-s barátnőm most végzett, de kénytelen volt utána Msc-re menni.
2015. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valóban nem olyan könnyű vele elhelyezkedni mint egy informatikus diplomával. Minden kitartás kérdése, de ez már más kérdés.
2015. júl. 4. 21:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

BCE-s diplomát nem is tartják annyira nagyra, elsősorban a szegedi diplomát preferálják, mert a szegediek nagyon sokat gyakorlatoznak és nem jönnek zavarba, ha beviszik őket például egy idegen laborba. Nekem ezt egy élelmiszergyár tulajdonosa mondta, hogy mindig először kiszelektálják a szegedieket, behívják őket interjúra és csak utánuk következnek a pestiek, debreceniek, nyíregyháziak, miután az összes SZTE-s lement. A pesti képzésről hallomásból tudom, hogy nem valami színvonalas és inkább elméletre mennek.

332 pont pedig bőven elég lesz.

2015. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a korábbi években mennyi volt a ponthatár?
2015. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam 296, csak amiatt nem érzem biztosnak a dolgot mert egyrészt az utóbbi években folyton emeltek rajta, meg nem is kevesen jelentkeznek.
2015. júl. 8. 07:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is oda jelentkeztem és 337 pontom van. Én nyugodtnak érzem magam, aztán lehet h jó nagyot koppanok..
2015. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Reméljük elég lesz :)
2015. júl. 8. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:
megkérdezhetném hogy melyik választott tantárgyból vizsgáztál? :)
2015. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én matekot és angolt viszek, ha erre gondolsz kémia vagy biosz érettségit nem tettem :)
2015. júl. 9. 11:30
 10/11 anonim ***** válasza:

úgy értem, hogy nézd meg a korábbi éveket is, hogy mennyi volt a jelentkező, hányan mentek első helyen oda és így mennyi lett a pont.

ezután nézd meg, hogy most mennyi a jelentkező, mennyi első helyen és kb ki lehet sakkozni.

én biosz angollal jelentkeztem élelmiszermérnöknek 385 pontom van, DE. de 3. helyre írtam ezt, máshova kevesebb pontom van mert oda matekot viszek

2015. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!