Elég lesz 390 pont?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, idén ELTE- TÁTK szociális munka szakra elég lesz 390 pont?

2015. júl. 8. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Tavaly 304 volt a ponthatár.. szerinted elég lesz? :D
2015. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2012-ben meg 411... nagyon nagy az ingadozás... De a választ köszönöm, bár pont ott tartok, ahol eddig is. :)
2015. júl. 8. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Viszont ha megnézed, amikor 411 volt a ponthatár, akkor 20 embert vettek fel. Tavaly ezzel szemben már 69 embert vettek fel (több ember-> alacsonyabb ponthatár)

30-100 fő között van a kapacitás a szakon most, tehát ne a 2012-es adatokat vedd alapul :D

2015. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez már hasznos válasz, idén nem sokkal többen jelentkeztek, mint tavaly, tehát akkor nem is lesz magas pont, mondjuk ez attól is függ, hogy a jelentkezőknek hány pontjuk van... Mindegy is...

De ez legalább egy nyugtató válasz :)

2015. júl. 8. 23:55
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
adj hálát ha nem... nem az a jól keresős szak
2015. júl. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elég szomorú, hogy ilyet ír valaki. Nem azért akarok szociális munkás lenni, hogy meggazdagodjak, hanem mert segíteni akarok azokon az embereken, akik rászorulnak. De látom, neked fogalmad sincs arról, hogy mit is jelent ez, vagy arról, hogy milyen boldogságot érez az ember, ha segített valakin. Emberség, empátia mond ez neked valamit?

Pff... okosabb lett volna, ha ezt a szerinted ütős kis kommentet kihagyod.

2015. júl. 9. 09:05
 7/9 anonim ***** válasza:
2012-ben még kicsit más volt az egész. Talán akkor voltak utoljára magas ponthatárok, azóta kicsit alacsonyabbak, főleg az ilyen szakokon. Örülök, hogy találkozni elhivatott jelentkezőkkel. Sokat számít, egy jó, normális szoc. munkás. Tapasztalatból tudom, hogy legalább annyit ér, mint egy jó pszichológus. :)
2015. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, nagyon jól esett olvasni, meg is nyugodtam :) Barátnőmnek, 317 pontja van, de akkor ezek szerint nem fog nagyon megemelkedni a ponthatár?! Mind a ketten fel lélegezhetünk :) Hurrá!

Igen, sajnos egyre kevesebb elhivatott emberrel találkozni manapság :(

2015. júl. 10. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"adj hálát ha nem... nem az a jól keresős szak"

Ugye kedves válaszoló, ezt magad sem gondoltad komolyan?!

Kérdező: Nincs min izgulnod 23-áig! :) Én hasonló képen mentem a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Karára 2 éve, ápoló szakra. 408 pontom volt, de azért izgultam:) (Feleslegesen) :) Szép szakmát/ hivatást választottál te is, remélem, hogy megtalálod amit kerestél, úgy, ahogyan én is! :)) Én műtősnő szeretnék majd lenni, illetve műtő vezető:)( ehhez a diplomás ápoló után kell csinálnom majd egy 2 éves kiegészítő képzést:) ) Tőlünk amúgy ment át csoporttársam szoc. munkára, mert az anatómia kemény volt számára, plusz az egyik legjobb barátnőm nővére is ezen a szakon végzett 2 éve! Ha gondolod, kérdezz bátran privátban ha van bármilyen kérdésed az egyetemmel kapcsolatban/ szakkal/ tanárokkal (későbbiek során) stb! :) És igyekszem segíteni! ^_^ Minden jót, Egyetemre fel! ^^

2015. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!