Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor nem lesz gólyatábor?

Most akkor nem lesz gólyatábor?

Figyelt kérdés
Elte ÁJK-ra megyek ősztől, és a tavalyi események miatt azt hallottam hogy nem lesz gólyatábor. Kérdésem az lenne h ez már teljesen biztos, illetve ha gólyatábor nem is lesz, akkor helyette valami program ahol lehet ismerkedni stb.? A válaszokat előre is köszönöm!:)

2015. júl. 9. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]


ma frissítették...neeeeeee :'( most nagyon elszomorodtam :(

2015. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nemáár :(
2015. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
igen en is lattam-.-
2015. júl. 24. 21:55
 14/16 anonim ***** válasza:

"Az egységes szabályozás szerint a gólyatábori programokban nem szerepelhetnek olyan feladatok, amelyek keretében a résztvevők alkoholt fogyasztanak, vagy amelyek szexualitásra vonatkozó utalást tartalmaznak. Az erőszak-megelőzési és áldozatsegítési koncepció, a kutatás, valamint a gólyatáborokra és orientációs napokra vonatkozó szabályzat is azt mutatja, hogy az ELTE az erőszak minden formáját határozottan elutasító, a nemek egyenlőségét valló, befogadó és toleráns intézményi környezetet biztosít valamennyi hallgatója, oktatója és dolgozója számára."


Uraim... azt hiszem most elbőgöm magam és feltételezem most velem fog sírni az ELTE össze gólyája...ezezezez....

2015. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szervezzetek magatoknak egy pót-gólyatábort, ahol aztán mehet minden, ami egyetemi keretek között nem mehet. (és hívjatok meg engem is :) )
2015. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A szöveg kiforgatása: akkor az alkoholt majd nem feladatok keretében isszátok, hanem önkéntesen, tetszés szerint. A feladatok pedig ne szexualitásra tartalmazzanak utalást, hanem nudizmusra. Na??
2015. aug. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!