Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik tanítónéni...

Szerintetek melyik tanítónéni jobb:a mindig kedves vidám, de kissé szétszórt, aki egyébként mindent megtanít amit kell, vagy a kissé távolságtartó, szigorú, de egyébként nagyon elismert pedagógus. Elsős kisgyerekre melyik van jobb hatással?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kedvesebb szerintem jobb lenne elsőre.
2015. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utóbbi volt, én jobban szerettem őt, mintha jópofizott volna mindig, de megtanított mindent és a helyes tanulásra késztetett.
2015. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 2.-ra szavaznék.
2015. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen mentalitású a gyerek, eddig milyen környezethez szokott.


Ha eddig családban, oviban is sok szabadságot kapott, de ezzel nem élt vissza, rendes gyerekként viselkedett, akkor a túl szigorú, távolságtartó tanár egy kicsit kulturális sokk lenne neki, jobb esetben csak nyomasztaná, rosszabb esetben elkezdene lázadni ellene.


Ha viszont olyan gyerek, aki ahhoz szokott, hogy csak akkor viselkedik rendesen, ha kicsit szigorúbb nevelési módszerekkel is "motiválják", annak viszont az engedékenyebb, kedves tanítónéni nem lenne jó.

2015. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a második a nyerő.
2015. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elvontabb, az a kissé bogarasabb fajta. Lehet, hogy furának tűnik első pillanatra, de ezt a két klasszikus fajta, akit írtál soha nem fog gondolkodókat nevelni...
2015. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a meleg szívű kedves. Kérdezd meg magadtól, hogy anyukából milyenre van szüksége egy hatévesnek? Nagyon rövid idő alatt megutálja az iskolát, és az egész életét, ha egy utálatos alakkal van összezárva. Ráadásul értelmetlenül, hiszen írni-olvasni-számolni így is, úgy is megtanul. Csak nem mindegy, hogy hogy érzi magát közben.
2015. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!