Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általánosban (8. évfolyam) a...

Általánosban (8. évfolyam) a tanárok megengedik a fém tolltartót?

Figyelt kérdés

Meg eleve nem tudom mennyire megengedett ez a dolog, mert hogy zörög meg kieshet belőle a ceruza stb..

Vagy ez tanárfüggő?

Most vettem egy írószer boltban egy ilyen tolltartót, arra a célra, hogy ebben fogom tartani a grafitjaimat itthon.



Az előző évben egy hatalmas tolltartóm volt telis-tele mindenféle cerkával,filcekkel (egy megszállott rajzos vagyok és állandóan rajzolok.. :DDD).

Épp ezért most próbálom visszafogni magam így nyolcadikra és csak pár tollat vinnék magammal. *De még lehet hogy átgondolom..

xDD


Szóval ez megengedett általánosban meg úgy alapvetően iskolában?



2015. júl. 11. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez minek engedély?
2015. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem szól bele, hogy milyen tolltartót viszel :D miért szólnának bele?
2015. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok komolyan a tolltartókkal foglalkoznak a tanárok?
2015. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem a tolltartókkal foglalkoznak csak én félek egy picit hogy leszólnak hogy ne zörögjek vagy tudom is én! :D

Mondjuk így belegondolva tényleg nem nagyon lenne értelme beleszólni.. Vagy mégis? :D

2015. júl. 11. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Van neki jobb dolga is, minthogy a tolltartókat figyelje. És ha figyelné sem tiltaná, sőt, nem is tilthatja meg. Akkor esetleg szólna, ha azzal lennél elfoglalva, hogy minél nagyobb zajt csapj. De feltételezem, hogy nem ez a célod, így nyugodtan hordhatod.
2015. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok pont lesz*rják,hogy milyen tolltartód van. Meg hogy van-e egyáltalán. :D Nekem is volt fém és nem zörgött, max. akkor ha a padhoz csapod. :D
2015. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Édes Fiam! Tanárként mondom, hogy engem csak az érdekel, hogy a gyereknél ott legyen a felszerelése (a csomagolás engem speciel hidegen hagy). Tőlem aztán teknőspáncélban vagy Barbie baba táskában is hozhatod a ceruzáidat, stb...
2015. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fusd át a házirendet! :D Amúgyis max csak pár pillanatig szöszölsz vele!:D
2015. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :D
2015. júl. 13. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!