Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet, hogy kirúgtak egyetemről?

Lehet, hogy kirúgtak egyetemről?

Figyelt kérdés
Belépve a neptunba, ahol a tárgyfelvétel van a következő félévi tárgyak közül, ha rákattintok valamelyikre, akkor egy üzenetet ír ki: "Hiba történt az oldalon!". Károli BTK-ról van szó. Köszi előre is a segítséget. U.i.: Ha kirúgnának arról nem küldenek értesítést? E-mail, sms, levél?

2015. júl. 13. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még nincs tantárgyfelvételi időszak, és nem tették fel az őszi kurzusokat?


Nincs olyan a Neptunban, hogy hallgatói státusz, vagy vmi hasolnló?


Ha elbocsátanának, akkor hivatalos levelet kapnál a dékán/TO-vezető/tanulmányi bizottság elnöke aláírásával (szerintem), hivatkozva a tvsz megfelelő pontjára, ami alapján az elbocsátó határozatot hozták.

2015. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs tárgyfelvétel, de az őszi kurzusok listája fent van, csak nem tudom megnyitni egyiket sem. Én is gondoltam rá, de hát a Károlin minden előfordulhat. A hallgatói státuszomnál még mindig az van, hogy aktív.
2015. júl. 13. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Szia! Még a BME-n is szoktak szerencsétlenkedni a neptunnal, hát még más egyetemeken. Nyugi, ha mégis aggódsz, hívd fel a tanulmányi osztályt, hogy mi van. De azt ne mondd nekik, hogy attól félsz, kirúgtak, mert ki fognak röhögni. Csak azt, hogy nem tudod megnézni a dolgokat.
2015. júl. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha lenne okuk, amiért kirúghatnak, arról nyilván tudnál, és véleményem szerint értesítenének is (bár engem sosem rúgtak ki, így logikus).

Ez inkább valami Neptun-problémának tűnik.

2015. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!