Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gödöllői Szent István...

A gödöllői Szent István Egyetemen hogyan tudok jelentkezni a kollégiumba?

Figyelt kérdés
Most leszek elsős, július közepe van, hó végén tudom meg, hogy felvettek-e. Jó esély van rá, de nem tudom, hogyan kell a kollégiumba jelentkezni. Ha kiderült, hogy felvettek, utána kell? Vagy már kellett volna? Láttam a kollégium honlapján, hogy a jelentkezést május 25-ig kellett benyújtani. Gondolom ez azokra vonatkozik, akik oda jártak eddig is. Hogy működik ez?

2015. júl. 13. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel az intézmény tanulmányi osztályát, az majd tájékoztat. Amúgy mintha derengene hogy a gólyatábor idején kell jelentkezést beadni új diákoknak.


Amúgy adott körzetből minden jelentkezést automatikusan elutasítanak, legfontosabb ezek közül Budapest. Ha ott laksz, akár be se add.

2015. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helló! Oda járok. Neked majd, ha megküldik, hogy felvettek-e küldik meg a kolijelentkezéssel kapcsolatos cuccokat is.
2015. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző jól írta. Majd küldik a híres vastag borítékot és abban minden benne lesz erre vonatkozólag is. Lesz időtök jelentkezni rá. Bár idén voltak Kavarodások a már ott lévő hallgatókkal is, sokakat nem vettek fel pl. Reméljük hagytak a gólyáknak elegendő szabad helyet.
2015. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. júl. 23. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!