Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csáó! BGF turizmus-vendéglátás...

Csáó! BGF turizmus-vendéglátás FSZ érdekelne, mik a vélemények, milyen a matek ha van, mennyire teljesíthető egy magát agyon nem tanuló, de viszonylag szorgalmas diáknak? :D

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen a turizmus FSZ. Még az alpszakkal is nehéz elhelyezkedni.
2015. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csáó! Neked pont megfelelő. Sok sikert.
2015. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kávézóban dolgozom, később is hasonlót tervezek csak külföldön, és hogy 'feljebb lépjek a ranglétrán' későbbiekben esetleg ahoz gondoltam valami alap legyen... az ironikus véleményezésekre meg nem vagyok kíváncsi, főleg ilyen névvel, hogy 'böszme feri'.. köszkösz ;)
2015. júl. 17. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Csaó! Gondolkozzál már, koma. Hagyd ezt a sz*rt a francba, tényleg nem ér semmit sem, külföldön meg pláne.

Szakmát csinálj (pincér, felszolgáló), esetleg a bármixer tanfolyamot. Ilyen kétéves vackokkal nem fog bejönni az élet...

2015. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ!
2015. júl. 18. 19:15
 6/7 anonim válasza:
58%

Remélem, még olvasod a válaszom!

Nagyon böszme Feri nevéhez hűen böszmeséget beszél :) Ne foglalkozz vele, valószínűleg soha nem volt még a BGF közelében sem.


Én ugyan nem erre a szakra járok, de legalább vannak ismerőseim, akik elvégezték, vagy még odajárnak, így tudok róla érdemben is beszélni, nemcsak fröcsögni a monitor elől :)

Igaz, hogy a fszk képzéssel nehezebb elhelyezkedni, mint az alapképzéssel, de egyáltalán nem lehetetlen. Ha mellette van egy stabil nyelvtudásod remélhetőleg legalább 2 nyelvből, külföldön teljesen jól el lehet vele helyezkedni. És az a tanács, hogy végezz inkább szakmát, hát elég vicces, ugyanis ez is ugyanúgy szakmát ad, csak kicsit magasabbat, mint a sima OKJ :)

A matek annyira nem húzós, de persze, tanulni kell rá. Ami inkább fontosabb, az a nyelv, azt nagyon jól kell tudni.


Ha elvégzed a fszk képzést, utána jelentkezhetsz alapképzésre, és a tanult féléveidet el tudod ismertetni, mivel nagyjából ugyanazok a tantárgyak vannak, amik alapképzésen első két évben. Ráadásul többletponttal is indulsz a képzés miatt.

Az meg, hogy nem lehet elhelyezkedni vele, hát elég nagy badarság :) A KVIK-esek nagyon magas százalékban a szakmájukon belül helyezkednek el. Utána lehet nézni meg kérdezősködni, ez így van :)

Én mindenképp támogatlak, semmit nem veszítesz vele. :)

2015. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jól körülirtad a dolgot! :) Kerestem tematikát de nem találtam, igazából nekem megvan a tervem az életbe mit kezdjek majd, összeakarok szedni annyi lóvét, hogy egy saját vendéglátóhelyet nyithassak, tudom nem olcsó de na... :D melo ügyileg már van tervem, hogyan szedjem össze, csak gondoltam ,hogy lehet könnyebb a ranglétrán majd valahol melohelyen feljebb jutni, ha azért tanulgattam róla, hogyan működik a 'papírmunka' része, az egyetem nekem nem 'lételemem', 2 év után otthagytam már egy szakot..
2015. júl. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!