Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a debreceni...

Mi a véleményetek a debreceni Sirius Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Anno elkezdtem ott egy webprogramozó érettségi utáni két évest, csak aztán nem lett belőle semmi, mert amúgy sem akartam igazán, meg a családi körülmények sem voltak túl jók, és az túl komoly volt ahhoz, hogy csak úgy félig csináljam. Magával a sulival nekem nem volt bajom, nyilván nem egy neves hely, de ahhoz képest szerintem a tanárok is jó fejek, és tanítanak is, és a társaság is tűrhető volt, szerintem akik ott maradtak(Mint mondtam ez egy komoly képzés volt, sokan lemorzsolódtak.), gondolom jó kis közösséggé kovácsolódtak a végére. De mint mondtam, én csak az érettségi utáni képzésbe kóstoltam bele, azt, hogy a tiniknek milyen, azt nem tudom, állítólag még gimnáziumi osztály is van, de hogy az milyen, passz.
2015. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!