Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti milyen diákmunkát végeztek...

Ti milyen diákmunkát végeztek egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék.

2015. júl. 20. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Évközben? Semmit.

Nyaranta voltam kertész, csomagoló három műszakban, meggy- és paradicsomszedő. A paradicsomszedést nem ajánlom.

2015. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
alkalmi munkákat simán lehet vállalni. én kasszáztam meg leltároztam most gimnáziumba végzősként. mindenki azt mondta hogy ne csináljam és majd biztos a tanulás rovására megy , mégis jól sikerült az érettségim, minden ötös lett. emelett buliztam is havonta egyszer legalább, barátomra is volt időm. most egyetem mellett is szeretném ezeket a munkákat, persze tudom hogy kevesebb időm lesz egyetem mellett és sokkal többet kell tanulni de muszáj... meg kell tanulnom jól beosztani az időmet és nem lesz gond szerintem.
2015. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!