Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendészeti szakon, ha rendőrne...

Rendészeti szakon, ha rendőrnek készülnék, mennyire fontos a testnevelés?

Figyelt kérdés

Nemsokára középiskolát kell választani, és gondolkodtam a rendészeti szakon, innen lehet továbbmenni rendészeti főiskolára, gondoltam jó lehet rendőrnek lenni( lövésem sincs még mi szeretnék lenni). Viszont testnevelésből nem vagyok a legjobb...sőt, hamar kifárdok, nem bírom sokáig, ezért nem is szeretem, az osztálytársaim szerint hagyjam a francba...Viszont a jegyeim nem rosszak, 3 négyesem van. Aki rendészeti szakra jár/járt nem tudna írni pár szót róla? :) Megköszönném (a normális válaszokat).

14/L



2015. júl. 20. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem jártam oda, de engem is érdekelt ez az irány. Viszont! Nagyon fontos sajnos a tesi, hiszen talpon kell lenned, tudod milyen helyzetekbe kerülhetnek a rendőrök, oda kell a jó állóképesség. Főiskolán/egyetemen pedig vannak felmérések, hogy mennyire jó az állóképességed, a látásod, sőt tesi érettségi sem hátrány. Szóval nem biztos, hogy számodra ez a legjobb sajnos.:S De fiatal vagy még, változni fog ez sokat.:)
2015. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Már bocs, de nem azért nem bírod, mert született puhany vagy, hanem mert el vagy tunyulva.

Rendszeres edzéssel simán fel tudod magad hozni.

2015. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak 3 négyesed van, az nagyon jó, viszont a középiskolai éveid alatt is legyenek meg ezek a jegyek, es ne ronts rajtuk! Igazabol tesitanar függő hogy milyenek lesznek a tesioraid, altalaban a rendeszetin eleg kemeny, de nehogy emiatt ne oda jelentkezz! Siman kibirharo egyebkent ha normálisan csinálod az elejétől! Inkabb a tanulmanyaidra figyelj, mint a tesiorakra, hidd el sokkal fontosabb! Szurkolok!:)
2015. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még nem biztos amúgy semmi, csak megfordult a fejemben. :)
2015. júl. 21. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!