Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a felvin azt írják, hogy...

Ha a felvin azt írják, hogy elértem a ponthatárt, az nem azt jelenti, hogy felvettek. Ugye?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... Mennyi tájékozatlan felvételiző...

De azt jelenti! Egyébként gratulálok!

2015. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezek szerint akkor "belefértem" a keretbe.


Köszönöm a gratulációt, bár... A következő lépés, hogy kerítenem kell 3.600.000 Ft-ot. Ráadásul még cigány se vagyok. :)

2015. júl. 23. 22:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmagyaráznád, hogy hogyan jutottál erre a következtetésre? Amúgy nincs igazad, ha eléred a ponthatárt, felvettek.
2015. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem jutottam semmilyen következtetésre, csak az utolsó előtti szó elé pont került a vessző helyett. :)
2015. júl. 23. 22:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be a felvi oldalára és ahol jelentkezni kellett ott fel vannak sorolva a szakok és a ponthatárok és hogy neked mennyi volt. De ha nincs rá pénzed, mért jelentkeztél? Mondjuk én is megszívtam. :)
2015. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ponttal van a baj, nem sokat változtat a lényegen. De miért merült fel benned, hogy elérted a ponthatárt, de nem vettek fel?
2015. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mert semmi másban nem juttat el igazán ahhoz, amit később csinálni szeretnék. A pénz ösztöndíjból vagy diákhitelből meglesz, esetleg nyaranta ki tudok menni külföldre dolgozni... vagy ha félre tudok tenni havi ~30.000-et, akkor is megvan.


A sok téves információ és az utánajárás hiánya miatt merült fel. :) SMS-t nem kaptam, azt hittem augusztusban kellene majd megérkeznie az eredménynek (igazából nem is tudom, honnan szedtem ezt). Illetve, összekevertem ezt-azt, és túl fáradt is vagyok/voltam a kérdés kiírásakor ahhoz, hogy végiggondoljam.


Elég sok kifogás? :D

2015. júl. 23. 23:04
 8/11 A kérdező kommentje:
mert semmi más nem juttat el... *
2015. júl. 23. 23:05
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért gondolkodtál augusztusban mert írtak egyszer egy augusztus 5.-ei időpontot, hogy az az eredmények végső határideje vagy mi.
2015. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Milyen szakra mész? Nekem csak 2 millát kell összeszednem... :D
2015. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!