Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elértem a ponthatárt egy...

Ha elértem a ponthatárt egy adott szakon akkor felvettek? Mert eddig azt hittem igen, de olyanokat olvasok itt gyakorin, hogy még nem biztos, mert még nem hivatalos?

Figyelt kérdés
Én eddig azt hittem,hogy ha ponthatáron belül vagyok akkor fel vagyok véve az adott szakra. Igaz,hogy a költségtérítéses ponthatàr is ugyanannyi mint az államin, de az àllamit jelöltem első helyen, és 34 ponttal több a pontszámom a ponthatárnál. Felvin is ha belépek az e-felvètelibe, az első megjelölt hely alatt zöld csíkkal van jelezve, hogy oda vettek fel. Sokan azt írjàk,hogy csak a besorolàsi döntés utàn lesz biztos, amiről nemsokàra e-mailben tàjékoztatnak, amint letölthető a felviről.
2014. júl. 25. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Felvettek, ne görcsölj! A többi már csak formalitás.
2014. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
itt gyk-n sokan beszélnek hülyeséget. :) ha a ponthatár felett vagy, akkor tuti, hogy felvettek.
2014. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted minek van a ponthatár akkor? Azt az alapján határozták meg aponthatárt, hogy úgy számoltak, téged már felvettek. Nagyon fárasztóak már ezek a kérdések...
2014. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ponthatár: a legutolsó hallgató pontja, akit felvettek. Megállapításakor már mindent beleszámítottak. Az adott szakra jelentkezők számát, a feltölteni kívánt keretszámot. +34 ponttal bőven megugrottad a lécet. De ha +1 pontod lenne, az is elég lenne. Ha pont ponthatáron vagy, nálad húzták meg a vonalat és azzal pont bekerültél.
2014. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:-)
2014. júl. 25. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!