Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE levelező vagy PTE nappali...

SE levelező vagy PTE nappali (orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus)?

Figyelt kérdés

SE-n ugye nincs nappali, és sokan mondják, hogy a levelezős diploma "kevesebbet" ér. A PTE meg mégsem a SE...

vagy ez teljesen mindegy?

hol jobb az oktatás?


2010. márc. 6. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nappalisra menj! A PTE nagyon jó, legalábbis úgy hallottam. :-)
2010. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ér kevesebbet a levelező. Munkavállalás szempontjából még többet is ér. A munkáltató figyelembe veszi, hogy dolgoztál és közben végeztél el egy iskolát, ami azért keményebb munka mint nappalin ücsörögni és figyelembe veszi, hogy van már munka gyakorlatod.

Ez tapasztalat és nem csak saját.

2010. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A PTE nagyon jó. Semennyivel sem jobb a SE, csak azért mert egy fővárosi egyetem.
2010. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem azért jobb a SE mert fővárosi, hanem mert kicsit (értsd jóval) nagyobb neve van mint a PTE-nek.

És hát ilyen világban élünk, számít a név ha munkát akarsz találni.

2010. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hűha...sürgősen lebeszélnélek erről a szakról.Én is erre járok...igen,szépeket ígének,de tulajdonképpen idehaza az asszisztensek közé leszel besorolva,akik a rtg-ben a gombot nyomogatják havi 80-90ért...szerintem ezért nem érdemes minden képalkotó eszköz utolsó csavarát meg anatómiát,élettant tanulni...
2010. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*és persze leletelemzést...idehaza arról ne is álmodj.
2010. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!