Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudok átjelentkezni...

Hogyan tudok átjelentkezni másik Egyetemre?

Figyelt kérdés
Felvettek az első helyen megjelölt helyre, de időközben megváltozott a helyzet és csak másik városban tudnék tanulni. Ugyanarra a szakra átlehet-e a jelentkezni? Ha igen hogyan?

2015. júl. 24. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első félévben ilyet biztos nem lehet csinálni.. Kinek a helyét vennéd el? :O
2015. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg a másik egyetem számára olyan, mintha te nem is jelentkeztél volna, hiába ugyanaz a szak. Tehát nem.
2015. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 napja még lehetett módosítani. nem tetted meg, így jártál.
2015. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 félév után lehet. Egyébként tavaly én is eljátszottam ezt, az egyik egyetemen tanító rokonom mondta, hogy próbáljak meg utólag átjelentkezni egy másikra ahova szintén felvettek és oda szerettem volna amúgy is inkább menni. A tanulmányi osztályt fel is hívtuk (ahova akartam menni) és először meglepő módon azt mondták először, hogy igen, lehet, csak írni kell kérvényt nyomós indokra hivatkozva. És hogy azt az Oktatási Hivatalra küldjem. Visszaírtak, hogy nem az ő hatáskörük ez. Ezt visszajeleztem az intézmény felé. Eltelt még 1 nap, és akkor onnan egy másik ember írt vissza, hogy nem, ez mégsem lehetséges így, csak 2 félév után. Ez tavaly augusztus végén volt. Ment a kavarás ezerrel :D
2015. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs, az előbb rosszul írtam, mert csak 1 helyre vesznek fel, csak annak a ponthatárát is elértem :)
2015. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!