Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károli vagy a Pázmány jobb...

A Károli vagy a Pázmány jobb egyetem?

Figyelt kérdés
BTK szempontjából elsősorban.
2015. júl. 25. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Károliról nem sok mindent hallottam, viszont a Pázmányról csak jót. Rengeteg embertől hallom, hogy kedves mindenki, néhány szakon csoportbontások vannak és a tanárok mindenkit a nevükön szólítanak, barátságos a légkör.
2015. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Még mindig szakfüggő. Ha szabad bölcsész leszel, akkor édes mindegy, mert semmit sem fog érni.
2015. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan ezt tudom elmondani a Károliról, mint az első válaszoló a Pázmányról. Végtelenül kedves tanárok, kis egyetem lévén családias légkör, gyakorlatokon 10-15-en vagyunk összesen.Én nagyon szeretem a Károlit, komolyan nem tudok elképzelni,hogy ennél segítőkészebb, kedvesebb, jobb tanárokat. Nem is beszélve a társaságról ami szintén nagyon jó, nagy az összetartás, mindenki segít a másiknak, legalábbis anglisztikán ez van. A Pázmány Piliscsabai kampuszához volt szerencsém pár éve de csak pár hét erejéig, aztán kiiratkoztam. Nekem nem jött be, ellenben mások imádják. Számomra túlságosan vallásos, elszigetelt ott Piliscsabán és az egész környezet nem volt szimpatikus. Ami pozitívum,hogy kb. 3 éve a Pázmánynál Pestre is helyeztek ki szakokat, sőt ahogy néztem, idén szinte semmit nem indítottak el Piliscsabán, csak Pesten, amit nem is nagyon értettem. Összességében én Károli párti vagyok, számomra nyiván a Károli jobb, de izlések és pofonok.
2015. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!